فعلا خبری از عرضه دی ال سی برای «آندرومدا» نیست

0

بسیاری از کسانی که به سراغ بازی «تاثیر فراگیر: آندرومدا» (Mass Effect: Andromeda) رفتند، بیش تر از هرچیزی به دنبال عرضه محتواهای قابل دانلود (DLC) و گشت و گذار بیش تر در دنیای این بازی بودند. ولی در کمال تعجب، هنوز هیچ نوع دی ال سی برای این بازی در نظر گرفته نشده است. به جز بروزرسانی ها و پچ هایی که برای اصلاح مشکلات بازی به صورت پیوسته ارسال می شود، در مورد محتواهای قابل دانلود برای داستان بازی هنوز حتی صحبتی هم به میان نیامده است. 

البته بایوور، سازنده این بازی هم خیلی سریع متوجه شد که «آندرومدا» آن چنان که باید مورد توجه قرار نگرفته است، به همین دلیل به نظر می رسد تمایل آن چنانی برای گسترش آن نداشته باشد. اما بسیاری از طرفداران معتقدند در بازی، خطوط داستانی و مراحل ناتمام زیادی وجود دارد که می توان در قالب این دی ال سی ها آن ها را ادامه داد. 

امابه تازگی شایعات زیادی در این مورد مطرح شده است. گروهی موسوم به سینکلر نتورکس ادعا کرده اند که در فرآیند تولید محتواهای قابل دانلود برای «آندرومدا» نقش داشته اند، اما بایوور به یک باره تمام این برنامه ها را لغو کرده است. اما در واقعیت به نظر می رسد این گروه تنها یک گروه پشتیبانی فنی ساده هستند. تعدادی از سران بایوور در توییترهای خود این داستان را تکذیب کرده اند. اخیرا وبسایت کوتاکو هم اعلام کرده که هیچ دی ال سی داستانی برای «آندرومدا» منتشر نمی شود. دلیل این امر کاملا مشخص است: «آندرومدا» از نظر منتقدان و اقبال عمومی بسیار ضعیف کرد و همین مساله باعث شده این بازی از اولویت اصلی خارج شود. 

به تازگی یکی از سخنگویان شرکت الکترونیک آرتس هم به خبرنگار گیمز رادار گفته است که: «در حال حاضر هیچ خبری درباره محتوای قابل دانلود «آندرومدا» وجود ندارد.» چنین اظهار نظر رسمی نشان می دهد که طرفداران نباید به عرضه دی ال سی ها امیدوار باشند. شرکت های بزرگ تا از تصمیم خود مطمئن نباشند هیچ وقت با چنین صراحتی صحبت نمی کنند. 

منبع: Games Radar

پاسخ دهید