حالت اول شخص به «شیطان درون ۲» اضافه شد

0

اگر می‌خواستید که ماجراجویی‌های سباستین را از دید اول شخص تجربه کنید، خوشبختانه به‌روزرسان جدیدی برای «شیطان درون ۲» منتشر شده که این امر را ممکن می‌سازد.

به‌روزرسان جدید «شیطان درون ۲» این امکان را فراهم می‌کند که کل بازی را با حالت اول شخص تجربه کنید و هر وقت که خواستید از طریق منوی داخل بازی اقدام به فعال و غیرفعال سازی آن کنید.

با در نظر گرفتن محبوبیت عناوین ترسناک اول شخص مانند «رزیدنت اویل ۷» و «اوت لست ۲»، شاید آنچنان هم تعجب برانگیز نباشد که چنین حالتی به «شیطان درون ۲» اضافه شود تا طرفداران تجربه‌ای هرچه هیجان‌انگیزتر از آن داشته باشند. شینساکو اوهارا، تهیه‌کننده‌ی استودیو تانگو گیم‌ورکز، در مورد این حالت نظر خود را بیان کرده و چنین گفته است:

«بسیاری از بازیکنان دوست دارند که عناوین ترسناک را در حالت اول شخص تجربه کنند. پس برای کسانی که می‌خواهند موقعیت‌های بازی را از چشم‌های سباستین مشاهده کنند، این تجربه‌ی بسیار مرتب و مناسبی است. به عقیده‌ی من گشت و گذار در یونین با دید اول شخص، مقیاس بازی را از آنچه در حالت سوم شخص حس می‌شد، بزرگ‌تر جلوه می‌دهد. همچنین توانایی مشاهده‌ی محیط‌ها و دشمنان از دیدی نزدیک‌تر باعث می‌شود که بازیکنان بیشتر بفهمند که چقدر برای طراحی آن‌ها کار و تلاش شده است.»

«شیطان درون ۲» هم‌اکنون در دسترس رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان قرار دارد. 

منبع: گیمفا

دیدگاهی بنویسید

اولین دیدگاه را شما بنویسید

avatar

wpDiscuz