بازی «فضای مرده» برای رایانه های شخصی رایگان شد

0

بازی «فضای مرده» ساعاتی پیش به عنوان بخشی از برنامه «آن د هاوس» شرکت الکترونیک آرتز برای رایانه‌های شخصی رایگان شد

بازی علمی/تخیلی و ترسناک «فضای مرده» که توسط استودیو ویسرال گیمز توسعه یافته و در سال ۲۰۰۸ میلادی منتشر شد، حال در جدیدترین اخبار بازی‌های ویدیویی، به صورت کامل رویپلتفرم رایانه‌های شخصی رایگان می‌باشد. این عنوان جدیدترین بازی از برنامه جدید شرکت الکترونیک آرتز با نام «آن د هاوس» می‌باشد که هم‌اکنون از طریق سرویس اورجین قابل دریافت است.

مانند عناوین قبلی برنامه «آن د هاوس»، زمانی که شما بازی «فضای مرده» را دانلود نمایید، آن‌ را برای همیشه می‌توانید نگه دارید. تنها مشکل این‌جا است که شرکت الکترونیک آرتز بازه زمانی مشخصی برای بازی‌های برنامه «آن د هاوس» اعلام نکرده است، پس اگر به این بازی علاقه‌دارید بهتر است همین الان اقدام به دانلود آن نمایید.

بازی «فضای مرده» پیش‌تر در اریجین اکسس برای رایانه‌های شخصی به صورت رایگان در دسترس بود، بنابراین اگر این عضوی از این سرویس بوده باشید نیز می‌توانید برای مدتی بازی را به صورت رایگان تجربه نمایید. این بازی برای کنسول ایکس‌باکس ۳۶۰ نیز منتشر شد و از طریق برنامه Backwards Compatibility روی کنسول ایکس‌باکس وان هم قابل انجام می‌باشد.

در عنوان «فضای مرده»، بازیکنان باید در قالب یک مهندس فضایی با نام آیزاک کلارک به بازی پرداخته و با انواع جانوران فضایی مبارزه خواهند کرد. دو نسخه دیگر از این بازی نیز در سال‌های ۲۰۱۱ و ۲۰۱۳ به نام‌های «فضای مرده ۲» و «فضای مرده ۳» منتشر شد. گلن اسکوفیلد و مایکل کندری که هم‌اکنون رهبری استودیو سازنده بازی «ندای وظیفه: جنگ جهانی دوم» یعنی اسلج‌همر گیمز  بر عهده دارند، پیش از تشکیل استودیو خود بر روی بازی «فضای مرده» کار کرده بودند.

منبع: دنیای بازی

دیدگاهی بنویسید

اولین دیدگاه را شما بنویسید

avatar

wpDiscuz