دیوید گیدر، نویسنده ارشد سابق «عصر اژدها»، استودیو بیمداگ را ترک کرد

0

تقریبا ۲ سال پیش آقای دیوید گیدر که شهرت خود را مدیون نویسندگی سری «عصر اژدها» است، استودیو بایوور را ترک کرد تا به عنوان کارگردان به بیمداگ ملحق شود. حال او از این استودیو نیز جدا شده و به دنبال کار جدید می‌باشد.

گیدر این خبر را از طریق توییتر خود اعلام کرد:

«خوب … امروز آخرین روز من در بیمداگ بود. الآن در حالی که وسایل خودم را جمع می‌کنم احساسات مختلفی دارم، چرا که دلم برای این تیم تنگ خواهد شد. از ترنت اوستر تشکر می‌کنم و برای همه آرزوی موفقیت دارم اما زمانش رسیده که حرکت کنم و رو به جلو بروم.»

لی گیل از شرکت بیمداگ گفت:

«دیو در زمان جالبی به ما ملحق شد، از آن زمان او به عنوان معلم و دوست خیلی از اعضای تیم ما ظاهر شد. ما دیدیم که دیو جهان‌های زیادی را خلق کرد که ما عاشق این بودیم که در آن‌ها نقش داشته باشیم و داستان‌هایی را نوشت که به قلب ما نزدیک بود. یک روز ما نتایج کار او را به همگان نشان خواهیم داد.»

هنوز استودیو مقصد گیدر مشخص نیست، او مدتی بعد از انتشار بسته الحاقی Siege of Dragonspear بازی «دروازه بالدر» به تیم بیمداگ اضافه شد و از آن زمان این استودیو تنها بازسازی پلنت «اسکیپ: مجازات» را به انتشار رساند و حالا برای بازگرداندن Neverwinter Nights تلاش می‌کنند.

گیدر قبل از ملحق شدن به بیمداگ نزدیک به دو دهه در بایوور فعالیت داشت و قبل از سری «عصر اژدها» کار نویسندگی عناوین زیادی مانند «دروازه بالدر ۲»،«شب های نوروینتر» و «شوالیه های جمهوری قدیم»  را برعهده داشت. حتی تعدادی از رمان‌ها و کامیک‌های سری «عصر اژدها» را او نوشت.

منبع: پردیس گیم

دیدگاهی بنویسید

اولین دیدگاه را شما بنویسید

avatar

wpDiscuz