اکتیویژن به دنبال ساخت فیلمی بر اساس اورواچ

0

طی مصاحبه‌ آقای تیم کیپلین مدیر بخش محصولات «اکتیویژن» با سایت ام سی وی به‌ نظر می‌رسد توسعه فیلم اورواچ چیزی است که این شرکت به‌شدت پیگیر آن است. 

آقای کیپلین که تجربه کار مدیریت در شرکت والت دیزنی و پیکسار را دارد در طی مصاحبه چندین بار علاقه خود را به ساخت فیلمی بر اساس دنیای اورواچ تکرار کرد.

در حال حاضر شرکت در حال توسعه فیلم ندای وظیفه است است. وقتی گزارشگر ام سی وی زمان ساخت فیلم اورواچ را جویا شد. آقای کیپلین آغاز توسعه آن را پس از پایان کار فیلم ندای وظیفه اعلام کرد.

آقای کیپلین به ام سی وی گفت:

«بازی‌ها تنها بخشی از فعالیت مارا دربر می‌گیرند. ما یک شرکت بزرگ چند رسانه‌ای هستیم که با توسعه محصولاتمان در تلویزیون و فیلم سینمایی خواهان گسترش مصرف‌کنندگان هستیم.»

آقای کیپلین تائید می‌کند که تبدیل یک‌بازی ویدیویی به رسانه دیگری مانند فیلم ریسک بسیار بزرگی است که اکتیویژن نیز کاملا به‌آن آگاه است. برای همین نسبت به فیلم ندای وظیفه می‌گوید:

«اگر ما نسبت به فیلم‌نامه و داستان مطمئن نبودیم هرگز این کار را انجام نمی‌دادیم.»

وی در ادامه می‌افزاید:

«این یکی از آن کارها نیست که یک نفر بگوید اهمیتی ندارد فقط بسازیدش. ما بسیار به آن فکر کردیم و فرصت را برای افزایش مخاطبانمان بسیار مناسب می‌دانیم. و تنها به یک اقتباس کورکورانه از قراردادهای مرسوم در دنیای بازی‌های رایانه‌ای فکر نمی‌کنیم.»

اکتیویژن از سال ۲۰۱۲ با عنوان «دنیای وارکرفت» شروع به ساخت فیلم بر اساس بازی‌هایشان کردند. در سال ۲۰۱۳ خبر ساخت فیلمی بر اساس «ندای وظیفه» را منتشر کردند. و در سال ۲۰۱۴ دست به تاسیس استودیوی مستقل فیلم‌سازی خودشان با مدیریت «نیک ون دیک» زدند. و با همکاری دیزنی عنوان «اسکای لندرز» را به اولین مجموعه سریال خود تبدبل کردند، که فصل سوم آن درسال ۲۰۱۸ از شبکه نتفلیکس به نمایش در خواهد آمد.

منبع: دنیای بازی

دیدگاهی بنویسید

اولین دیدگاه را شما بنویسید

avatar