فراخوان جشنواره عکس و کارتون «خودرو نما»

0

جشنواره کارتون و عکس «خودرو نما» با هدف ترغیب هنرمندان حرفه ای به تولید آثار هنری ارزشمند در حوزه خودرو، خلق آثاری با نگاه ویژه به نقش خودرو در زندگی و کشف استعدادهای هنری جوان و ویژه در حوزه صنعت خودرو و حمل و نقل، این جشنواره را در ۲ شاخه عکس و کارتون برگزار می کند و علاقمندان برای شرکت در این جشنواره می توانند تا صبح نهم دی آثار خود را به سایت جشنواره ارسال کنند.

این جشنواره در محورهای خودرو و فرهنگ رانندگی، خودرو، محیط زیست و هوای پاک، خودرو و خانواده و خودرو و ورزش در رشته های عکس و کارتون برگزار می شود.

رشته عکس در ۲ بخش حرفه ای و مردمی برگزار می شود که در بخش حرفه ای عکاسان و علاقمندان می توانند آثار خود را بر اساس موضوعات فراخوان، به صورت تک عکس و همچنین مجموعه ارسال کنند. 

در بخش مردمی رشته عکس شرکت کنندگان فقط می توانند ۵ تک عکس را مطابق با قوانین فراخوان ارسال کنند.

در رشته کارتون هنرمندان کارتونیست و علاقمندان، مطابق با موضوعات فراخوان می توانند حداکثر پنج اثر را به صورت دیجیتال برای جشنواره ارسال کنند.

دبیری این جشنواره را فریبا اباذری و مدیر اجرایی آن را اعظم صباغ به عهده دارند.

در بخش حرفه ای رشته عکس و رشته کارتون به ترتیب به رتبه های اول تا سوم ۴۰، ۳۰ و ۲۰ میلیون ریال جایزه اهدا می شود و در بخش مردمی رشته عکس رتبه های اول تا سوم به ترتیب ۱۵، ۱۰ و ۵ میلیون ریال جایزه می گیرند.

منبع: مهر

دیدگاهی بنویسید

اولین دیدگاه را شما بنویسید

avatar