«خواب خوب خواب» به ارغنون می‌آید

0

نمایش «خواب خوب خواب» به کارگردانی سلیم باشکوه برای اجرا در تماشاخانه ارغنون تمرین می شود.

نمایش «خواب خوب خواب» به نویسندگی و کارگردانی سلیم باشکوه این روزها برای اجرا در تماشاخانه ارغنون تمرین می شود و قرار است از ۲۰ آبان ماه اجرای عمومی خود را آغاز کند.

این نمایش ترسیم هابیل و قابیل یکی از مهم ترین اساطیر انسانی است که روایت آن در حصار مکان و زمان خاصی متوقف نمانده است. پرداختن به این اسطوره در کنار پیرنگ های دیگر که در جریان داستان «خواب خوب خواب» اتفاق می افتد نشانی از حضور زنده این اسطوره در زندگی انسان معاصر دارد.

تاکنون حضور بازیگرانی چون مایده قدیری، کیانوش خان محمدی، نرگس هزاره، نیما ذاکر، محمد طایفه و النا آهی در این اثر نمایشی قطعی شده است.

سایر عوامل این نمایش نیز عبارتند از مایده عامر طراح صحنه، شاهین فتحی گریم، سهیل یوسفی دستیار کارگردان، بهرام نخعی دستیار دوم کارگردان، رهام اشجعی موسیقی و صدا، بهناز نیک خواه طراح پوستر و بروشور، افرا شهباززاده عکاس، میثم مکارمی نیا ساخت تیزر، افشین رهگذر تبلیغات مجازی و سمیرامیس محمدی روابط عمومی و مشاور امور رسانه.

نمایش «خواب خوب خواب» از بیستم آبان ماه هر روز به جز شنبه ها ساعت ١٨:٣٠ به مدت زمان ٦٠ دقیقه در تماشاخانه ارغنون اجرا می شود.

منبع: خبرگزاری مهر

دیدگاهی بنویسید

اولین دیدگاه را شما بنویسید

avatar