فروش فوق العاده سوپر ماریو ادیسه

0

نزدیک به ۳۰ درصد از تمامی دارندگان کنسول نینتندو سوییچ در سه روز اول عرضه «سوپر ماریو ادیسه»، این بازی به شدت مورد انتظار را تهیه کرده‌اند!

یکی از بازی‌هایی که طرفداران نینتندو حسابی برای آن هایپ شده بودند «سوپر ماریو ادیسه» بود که در روز ۲۷ اکتبر (بربر با پنجم آبان ماه) عرضه شد و نقدهای خیلی خوبی از سوی منتقدان دریافت کرد. حالا به نظر از لحاظ تجاری هم بازی بسیار موفق بوده و طبق آماری که نینتندو منتشر کرده تنها در عرض سه روز اول عرضه توانسته دو میلیون نسخه به فروش برساند.

از آن جایی که نینتندو سوییچ در سطح جهان چیزی در حدود ۷ میلیون دستگاه به فروش رسانده است، فروش ۲ میلیون نسخه‌ای «سوپر ماریو ادیسه» به آن معناست که در همان سه روز اول عرضه این بازی، تقریباً نزدیک به ۳۰ درصد از دارندگان نینتندو سوییچ این بازی فوق‌العاده را تهیه کرده‌اند. این آمار شگفت آور است و قطعاً در طول زمان بهتر نیز خواهد شد. نینتندو اعلام کرده که دوست دارد تا به این بازی به چشم یک درخت همیشه بهار نگاه کند که در مدت زمانی طولانی حتی پس از فصل تعطیلات هم به فروش خوب ادامه می‌دهد.

در حال حاضر دو بازی «افسانه زلدا: نفس وحش» و «ماریو کارت ۸ دلوکس» پرفروش‌ترین بازی‌های نینتندو سوییچ هستند و به ترتیب ۴٫۷ میلیون و ۴٫۴۲ میلیون نسخه به فروش رسانده‌اند. البته این آمار برای دو بازی یاد شده در طول چندین ماه ثبت شده اما فروش «سوپر ماریو ادیسه» در عرض تنها ۳ روز به تقریباً نیمی از فروش دو بازی یاد شده رسیده است.

منبع: گیمفا

دیدگاهی بنویسید

اولین دیدگاه را شما بنویسید

avatar