ورک‌شاپ سازهای کوبه‌ای روزبه زرعی برگزار می‌شود

0

روزبه زرعی نوازنده، مدرس و پژوهشگر سازهای کوبه‌ای که به تازگی به عنوان آرتیست کمپانی آلمانی اشلاگورک انتخاب شده است، ورک شاپ تخصصی خود را در زمینه ی نوازندگی سازهای کوبه‌ای جهانی با تمرکز بر پلی ریتم‌های کاخن و فریم درام در چند سبک موسیقی برگزار می‌کند.
 
 این ورک شاپ در سالن شرکت کیمیای هنر بدیع که نماینده‌ی رسمی کمپانی اشلاگورک در ایران است ، برگزار می‌شود و علاقه‌مندانی که در زمینه‌ی نوازندگی کاخن و انواع فریم درام‌ها شامل دوایر کوکی ، پنداریک ، ریک، بندیر و …مهارت دارند، می‌توانند در این ورک شاپ یک روزه شرکت کنند.
 
روزبه زرعی نوازنده‌ی توانای سازهای کوبه‌ای ایرانی و جهانی است که با گروه های مطرح و خوانندگانی همچون سالار عقیلی ، وحید تاج ، حجت اشرف زاده ، روزبه نعمت الهی و…همکاری داشته و علاوه بر فعالیت‌های صحنه‌ای و آلبومی، در زمینه‌ی آموزش موسیقی نیز فعالیت‌های گسترده ای انجام داده است. او عضو کانون مدرسان خانه‌ی موسیقی است و قبلا مستر کلاس‌هایی در زمینه ی دف‌نوازی و آشنایی با سایر سازهای کوبه‌ای برگزار کرده است. او در این باره می‌گوید: «فریم درام‌ها خانواده‌ای از دایره‌ها هستند که خاستگاه اکثریت آنها خاورمیانه و مخصوصا ایران بوده است. این نوع سازها که در گذشته مخصوص موسیقی بومی خود بوده‌اند ، در جریانات هنری امروز دنیا ، مجددا مورد توجه قرار گرفته‌اند و می‌توان با فراگیری و خلاقیت در نوازندگی این سازها ، به کمپوزیسیون و بافت‌های جدیدی در فضای ریتمیک موسیقی رسید.»
 
این ورک شاپ در روز جمعه ۱۲ آبان ماه ۱۳۹۶ در کنار نمایشگاهی از محصولات اشلاگورک در آدرس زیر برگزار می‌شود و علاقه‌مندان برای ثبت نام و آگاهی از جزئیات بیشتر می‌توانند با شماره‌ ‌های  ۲۲۴۲۸۱۱۵  و  ۰۹۰۱۱۰۲۰۶۵۵ تماس حاصل کنند و یا از طریق وب سایت رسمی روزبه زرعی کسب اطلاعات کنند.

منبع: موسیقی ما

دیدگاهی بنویسید

اولین دیدگاه را شما بنویسید

avatar