یک مرد عنکبوتی انحصاری برای پلی استیشن ۴

0

راس ساعت ۵:۳۰ بامداد امروز، کنفرانس اختصاصی سونی در E3 2017 برگزار شد. همان طور که پیش بینی می شد، کنفرانس سونی کاملا بر روی معرفی و نمایش بازی های انحصاری پلی استیشن ۴ و پلی استیشن وی آر تمرکز کرده بود.

اما در کنار تمام بازی های بزرگ و کوچکی که معرفی شد، عنوانی بود که تمام عناوین دیگر (حتی «سرزمین ناشناخته» و «خدای جنگ») را تحت شعاع خود قرار داد. این عنوان یک «مرد عنکبوتی» انحصاری است که توسط استودیوی «اینسومنیاک گیمز» ساخته می شود. 

«مرد عنکبوتی» پلی استیشن ۴ داستانی متفاوت با مجموعه فیلم های این ابرقهرمان دارد که در دست ساخت است. «فیسک» ضدقهرمان اصلی است و همچون همیشه، پیتر پارکر باید به مبارزه با جرم و جنایتی بپردازد که در شهر نیویورک جاری است. 

نکته جالب در مورد این بازی، گیم پلی فوق العاده، هیجان انگیز و سینمایی آن است که بسیار تماشایی و نفس گیر طراحی شده. برخی از ریزه کاری هایی که در سه گانه «بتمن» استودیوی راک استیدی دیده بودیم، در «مرد عنکبوتی» هم اعمال شده اند. به طور کلی به نظر می رسد سازندگان این بازی تلاش کرده اند همان مسیری را طی کنند که استودیوی راک استیدی با «بتمن» طی کرد. یعنی ساخت یک بازی قائم به ذات و مستقل، جدا از فیلم ها و کمیک هایی که تا به حال ساخته شده است. 

«مرد عنکبوتی» در سال ۲۰۱۸ برای پلی استیشن ۴ عرضه می شود. 

پاسخ دهید