چند خبر تازه از «شنمو ۳»

0

آخرین خبری که درباره «شنمو ۳» شنیدیم این بود که این بازی در E3 2017 حضور ندارد. اما به نظر می رسد هواداران این سری باید منتظر اطلاعات تازه ای باشند. به تازگی یو سوزوکی، سازنده این بازی از یک لوگوی تازه از «شنمو ۳» رونمایی کرده و اعلام کرده که «معرفی های تازه» ای در راه است. در بروزرسانی که بر روی سایت رسمی این بازی قرار گرفته است، سوزوکی اعلام کرده که در طراحی لوگو تازه از نظرات طرفداران هم استفاده خواهد کرد. 

لوگوی بازی «شنمو ۳»

سوزوکی در ادامه اعلام کرده که در گیمزکام  ۲۰۱۷ حضور خواهد داشت. در این نمایشگاه او به گفته خودش، «تازه ترین کلیپ های سینمایی را نشان می دهد، آخرین بروزرسانی ها را به اشتراک می گذارد و حتی معرفی های تازه ای رو می کند.» 

این سازنده جاه طلب و بلندپرواز در آخرین بروزرسانی خود اعلام کرده که «شنمو ۳» تاخیر خورده و در سال ۲۰۱۸ عرضه می شود. به گفته سوزوکی، دلیل این امر تلاش برای درک کامل تفکراتی است که در سر دارد. 

او در ادامه می گوید: «به کارگیری فناوری های تازه ما موفق شده ایم به امکانات و حالت های تازه ای دست پیدا کنیم. بازی از بسیاری جهات بزرگ تر و زیباتر از چیزی شده که تصور می کردم. به منظور دستیابی به مفهومی که شما از این بازی در نظر دارید و تحقق آرزوی شخصی شانزده ساله من، ما جدول زمان بندی توسعه بازی را مورد تجدید نظر قرار دادیم. در حال حاضر برنامه ما این است که بازی را در نیمه دوم سال ۲۰۱۸ عرضه کنیم.»

«شنمو ۳» یکی از غافلگیری های اصلی کنفرانس سونی در نمایشگاه E3 2015 بود. این بازی بلافاصله بعد از معرفی، موفق شد در سایت کیک استارتر بیش از ۶٫۳ میلیون دلار بودجه کسب کند. 

منبع: Game Spot

پاسخ دهید