وودی آلن ریاست‌جمهوری ترامپ را دوران هرج و مرج خواند

0

فیلمساز برنده جایزه اسکار که ترامپ را در سال ۱۹۹۸ در یک کمدی با عنوان «سلبرتی» کارگردانی کرده بود، اعلام کرد ریاست جمهوری ترامپ دوران هرج و مرج است.

دیروز وودی آلن در مصاحبه‌ای با پرداختن به ریاست جمهوری ترامپ گفت: هنوز هم نمی‌دانم چرا ترامپ خواست به این شغل برسد. هرگز فکر نمی کنم اینجا جایگاه او باشد.

وی افزود: هرگز برای من ثابت نشد که او برنده انتخابت ریاست جمهوری می‌شود یا این که حتی ممکن است به مسایل سیاسی علاقه داشته باشد. هرگز اشاره‌ای به این مساله نکرده بود.

در حال حاضر ما در یک وضعیت هرج و مرج به سرمی‌بریم. ما در پایتخت‌مان با هرج و مرج روبه رو هستیم. دولت کارش را درست انجام نمی‌دهد و عملکرد آن درست نیست.

در جریان حضور ترامپ در برنامه تلویزیونی «سلبریتی» او به عنوان یک تاجر ظاهر شده که قصد دارد کلیسای سن پاتریک نیویورک را بخرد و آن را نابود کند تا بتواند یک ساختمان خیلی خیلی بلند و زیبا بسازد. این کلیسا چند بلوک با برج ترامپ فاصله دارد. ترامپ در فیلم‌های دیگری هم ظاهر شده که «تنها در خانه ۲» ، «زولندر» و «شاهزاده تازه بل ایر» از جمله آنها هستند.

این کارگردان که هنوز از ماشین تایپ برای نوشتن فیلمنامه‌هایش استفاده می‌کند تایید کرد که تلاش دارد با تکنولوژی‌های جدید ارتباط برقرار کند. وی گفت: من دوربین یا ضبط صوت ندارم. اگر با تلویزیون مشکل داشته باشم از همسرم می‌خواهم تا آن را تنظیم کند.

این کارگردان نامدار که از دهه ۱۹۸۰ سالی یک فیلم ساخته است، با وجود استفاده نکردن از تکنولوژی در روند کارهایش هیچ تغییری نداده است.

وی در این باره گفت: این عمدی نیست. من این جوری کار می‌کنم. این هم در نهایت پایانی خواهد داشت. من یا از حمله قلبی از پا درمی‌آیم یا آنقدر مریض می‌شوم که دیگر حامیان مالی‌ام برای فیلم‌هایم سرمایه‌گذاری نکنند، اما فکر می‌کنم همچنان فیلم بسازم زیرا وقتی یک فیلم را تمام می‌کنم چندین ایده جدید در ذهنم دارم.

منبع: خبرگزاری مهر

پاسخ دهید