هیلی ویلیامز از گروه «پرامور» جدا شده است

0
هیلی ویلیامز از گروه «پرامور» جدا شده است
هیلی ویلیامز از گروه «پرامور» جدا شده است

هیلی ویلیامز، خواننده گروه راک آمریکایی «پرامور» به تازگی تایید کرده از سال ۲۰۱۵ و برای یک دوره زمانی موقت، از این گروه جدا شده است. او به علت ابتلا به افسردگی شدید چنین تصمیمی گرفته است. 

او به تازگی در مصاحبه ای با وبسایت فیدر درباره این تصمیم گیری و مشکلات روحی خود صحبت کرده است: «برای اولین بار در زندگیم، هیچ نوری در انتهای تونل وجود نداشت. دوست داشتم همه چیز تمام شود. مساله خودکشی یا تصمیم گیری هایی از این دست نبود، بیش تر نوعی ناامیدی بود. همه چیز بی معنی بود. فکر نمی کنم هیچ وقت به میزان خطرناک بودن ناامیدی دقت کرده بودم.» 

به همین دلیل او تصمیم می گیرد که گروه «پرامور» را رها کند: «در مورد این کار به آخر خط رسیده بودم. فکر می کردم حتما حوزه دیگری وجود دارد که من در آن هم می توانم خوب عمل کنم. شاید وقتش رسیده آن را هم پیدا کنم.» 

البته گروه «پرامور» همیشه با مشکلاتی از این دست مواجه بوده است. در سال ۲۰۱۳ هم این گروه در آستانه انحلال کامل بود. اما اعضا مشکلات را کنار گذاشتند و دوباره گرد هم جمع شدند. ولی به نظر می رسد این بار مشکل جدی تر از این حرف ها باشد. ویلیامز در مصاحبه ای دیگر اعلام کرده است: «هستند افرادی تا آخر عمر خود هیچ وقت با یک گروه دوست ثابت نمی مانند. ولی من همیشه فکر می کردم چنین آدمی نباشم.»

ماه گذشته آلبوم تازه این گروه به نام «بعد از خنده» (After Laughter) منتشر شد. 

منبع: NME

پاسخ دهید