نمایشگاه نقاشی «ریشه ها» در نگارخانه آران

0

نمایشگاه نقاشی و حجم شیرین ملت گهر با عنوان «ریشه‌ها» جمعه ۲۹ دی‌ماه در نگارخانه آران افتتاح می‌شود.

شیرین ملت‌گهر درباره برگزاری نمایشگاه «ریشه‌ها» گفت: در این نمایشگاه ۹ اثر نقاشی، ۲ کار حجم در کنار یک اثر که در قالب قلاب‌بافی کار شده به نمایش گذاشته می‌شود. همچنین ۲ اثر ویدیوآرت نیز در این نمایشگاه حضور دارد.

این هنرمند درباره تکنیک اجرای آثار نقاشی این نمایشگاه اظهار کرد: نقاشی‌های این نمایشگاه با مداد، آبرنگ، قلم فلزی و ترکیبی متفاوت از متریال‌های مختلف روی مقوا اجرا شده‌ است.

ملت‌گهر درباره ویدیوآرت‌های نمایشگاه گفت: در یکی از این ویدیوآرت‌ها پروسه رشد خرما به تصویر کشیده شده است زیرا من در این مدت بیش از ۲ هزار هسته خرما را نشاء کرده‌ام که در طول مدت ۶ ماه گذشته بخشی از آن از بین رفته است.

وی افزود: از ترکیب گیاه خرما در بین قلاب‌بافی‌هایم نیز استفاده کرده‌ام. از آنجایی که واحد شمارش خرما و انسان‌ نفر است در یکی از کارهایم از ۲۶۷ نفر جوانه خشک شده خرما استفاده کرده‌ام و در قسمتی دیگر جوانه‌های زنده خرما را به عنوان متریال وارد کار کرده‌ام.

سومین نمایشگاه انفرادی شیرین ملت گهر با عنوان «ریشه‌ها» جمعه ۲۹ دی‌ماه از ساعت ۱۶ تا ۲۰ در نگارخانه آران افتتاح می‌شود و علاقه‌مندان می‌توانند تا ۱۶ بهمن‌ماه همه روزه از ساعت ۱۶ تا ۱۹ به نگارخانه آران واقع در کریم‌خان زند، خیابان خردمند شمالی، کوچه دی، پلاک ۱۲ مراجعه کنند.

منبع: مهر

پاسخ دهید