نسخه پی‌سی بازی «فاینال فانتزی ۱۵» از قابلیت چند سکویی پشتیبانی می‌کند

0

طبق لیست منتشر شده از فروشگاه مایکروسافت، بازی «فاینال فانتزی ۱۵» بر روی رایانه‌های شخصی از قابلیت چند سکویی (کراس پلی) بهره می‌برد، و باعث می‎شود تا بتوانید با بازیکنان کنسول اکس‌باکس وان تعامل داشته باشید. 

بازی «فاینال فانتزی ۱۵» نسخه ویندوز برای کاربران رایانه‌های شخصی معرفی و تا یک ماه دیگر نیز برای کاربران این پلتفرم عرضه می‌شود. این عنوان، هم‌اکنون از طریق فروشگاه‌های مایکروسافت، اوریجینز و استیم قابل پیش‌خرید بوده و با خرید از هر یک از فروشگاه‌های مذکور، پاداش متفاوتی دریافت خواهید کرد.

قابل ذکر است، اگر علاقه‌مند به تست بنچمارک این بازی بر روی سیستم خود هستید، بد نیست نگاهی بهبنچمارک‌های این بازی بی‌اندازید. با استفاده از قابلیت‌ چند سکویی، می‌توانید به همراه یکی از دوستان خود بر روی اکس‌باکس وان، مراحل بازی را به صورت همکاری مشارکتی تجربه کنید.

قابل ذکر است، متاسفانه این قابلیت برای نسخه استیم وجود ندارد؛ گرچه نسخه استیم از ورک‌شاپ برای ساخت مادها پشتیبانی می‌کند. بازی «فاینال فانتزی ۱۵» در تاریخ سه شنبه، ۱۵ اسفند برای کاربران رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد. این نسخه، هم‌چنین از وضوح تصویر ۴کی و ویژگی‌های اضافی دیگر نیز پشتیبانی می‌کند.

منبع: دنیای بازی

پاسخ دهید