قسمت جدید کرش در راه رایانه های شخصی و سوئیچ

0

عنوان «کرش باندیکوت سه گانه احمقانه» سال گذشته پس از انتشار برای پلی‌استیشن ۴ با استقبالی فوق‌العاده رو به رو شد. این عنوان در مدت کوتاهی به فروش خوبی دست یافت و جانی تازه به این مجموعه‌ بخشید. این موفقیت به گونه‌ای بود که شاید کمتر کسی انتظار آن را داشت و همین موفقیت دلیلی شده است تا اکتیویژن توجه بیشتری به آن اختصاص دهد و به فکر انتشار این بازی برای سکوهای دیگر باشد.

مجله‌ی اروپایی لایسنسینگ سورس بوک اروپا وقایع مربوط به ثبت پروانه، مجوزها و خرده فروشی‌ها را پوشش می‌دهد. در شماره‌ای از این مجله یکی از مدیران بخش ثبت مجوز، به نام مکس آرگویل، ادعا می‌کند که عنوان محبوب «کرش باندیکوت سه گانه احمقانه» در آینده برای نینتندو سوییچ و البته رایانه‌های شخصی منتشر می‌شود. شایان ذکر است که آرگویل از اعضای شرکت جی بی آی است. این شرکت، که در زمینه‌ی فروش کالا فعالیت دارد، در سال‌های اخیر رابطه‌ی کاری نزدیکی با اکتیویژن داشته است و کار فروش محصولات مربوط به آن‌ها را بر عهده دارد. زمانی که آرگویل درباره‌ی موارد مورد انتظار در سال ۲۰۱۸ صحبت می‌کند به بازی «کرش باندیکوت سه گانه احمقانه» نیز اشاره کرده و درباره‌ی آن توضیح می‌دهد. او نوشته است:

«شماره‌ی جدید این مجموعه عملکرد بسیار خوبی در خرده فروشی‌ها داشت و به موفقیت چشمگیری دست پیدا کرد. این در حالی است هیچ هزینه‌ی اضافه‌ای صرف بازاریابی برای این محصول نشد. سال آینده این بازی بیش از پیش گسترده خواهد شد (سوییچ و رایانه‌های شخصی) و شاهد عنوان جدیدی در سال ۲۰۱۹ خواهیم بود. اکتیویژن یک برنامه‌ی پنج ساله برای این بازی دارد و جی بی آی مفتخر است که تا انتهای آن اکتیویژن را یاری کند.»

انتشار این بازی برای دیگر پلتفرم‌های محبوب با توجه به موفقیت بسیار خوب نسخه‌ی پلی استیشن ۴ آن چندان دور از انتظار نیست. اما موضوعی که از گسترش عنوان «کرش باندیکوت سه گانه احمقانه» نیز هیجان انگیز تر است، انتشار یک بازی کاملاً جدید از این مجموعه در سال ۲۰۱۹ است. با توجه به صحبت‌های مکس آرگویل امکان انتشار چنین عنوانی در سال ۲۰۱۹ میلادی وجود دارد. همچنین باید خاطر نشان کرد که گرچه کنسول اکس باکس وان در لیست پلتفرم‌های احتمالی نشر قرار نگرفته است اما با توجه به اشتیاق اکتیویژن به گسترش هرچه بیشتر این عنوان، انتشار آن برای کنسول مایکروسافت نیز دور از انتظار نیست.

منبع: گیمفا

پاسخ دهید