شایعه: تاریخ انتشار «رستگاری سرخپوست مرده ۲» لو رفت

0

به تازگی خرده‌فروشی دانمارکی در وب‌سایت خود تاریخ انتشار عنوان «رستگاری سرخپوست مرده ۲» را لیست کرده است. طبق آنچه که اعلام شده اواخر بهار ۲۰۱۸ باید منتظر عرضه بازی باشیم.

«رستگاری سرخپوست مرده ۲»  عنوان جدید و دنیای آزاد راکستار، در حال حاضر غیر از سال ۲۰۱۸ تاریخ انتشار دقیقی ندارد. اما این احتمال وجود دارد که بازی مورد نظر در نیمه اول سال آتی منتشر شود.

بتازگی خرده‌فروشی دانمارکی بنام کول شاپ در وب‌سایت خود عنوان «رستگاری سرخپوست مرده ۲» را با ذکر تاریخ انتشار ۸ ژوئن ۲۰۱۸ (۱۸ خرداد ۹۷) برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان لیست کرده است. با اینکه تاریخ اعلام شده می‌تواند تنها یک شایعه باشد، اما لازم بذکر است این وب‌سایت در گذشته و پیش از معرفی رسمی، تاریخ انتشار پورت کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان عنوان «جی تی ای ۵» را بدرستی اعلام کرده بود. بنابراین این احتمال وجود دارد که خرده‌فروشی مورد نظر اطلاعاتی از زمان عرضه بازی داشته باشد!

عنوان «رستگاری سرخپوست مرده ۲» در ابتدا قرار بود در سال جاری منتشر شود، اما راکستار در نهایت تائید نمود که بازی تا تاریخ نامشخصی در بهار سال ۲۰۱۸ تاخیر خورده است.

منبع: گیمفا

پاسخ دهید