جزئیات بیش تر از بخش کمپین بازی Call of Duty: WWII

0

علارغم اینکه مدتی از معرفی رسمی و کامل بازی Call of Duty: WWII توسط شرکت اکتیویژن می‌گذرد، همچنان جزئیات زیادی از این بازی، به‌خصوص بخش کمپین آن در دسترس نیست. 

آقای «گلن اسکوفیلد»، مدیر عامل استودیو اسلج‌همر و آقای «مایکل کاندری»، یکی موسسان استودیو، در مصاحبه‌ای که اخیراً با وبسایت گیم‌استاپ داشتند، به صحبت درمورد برخی مراحل و ماموریت‌های بخش کمپین بازی Call of Duty: WWII پرداختند. یکی از این ماموریت‌ها، عملیات کبری در خلال جنگ جهانی دوم است. این عملیات هفت هفته پس از تهاجم به نرماندی جهت ایجاد راه فرار برای نیروهای متفقین از آلمان طراحی و انجام شد. این عملیات، بزرگترین بمباران هوایی تاریخ است که در آن تقریباً سه هزار هواپیمای جنگی ایالات متحده‌ی آمریکا نیروهای نازی را بمباران کردند.

بازسازی این عملیات مشهور در یک بازی برای اولین بار رخ می‌دهد. البته بازسازی عملیات‌های مشهور جنگ جهانی دوم به همین عملیات ختم نمی‌شود و با توجه به اعلام آقای اسکوفیلد، عملیات‌های دیگری همچون نبرد بولج و نبرد آزادسازی پاریس نیز از دیگر رویدادهای واقعی خواهند بود که در بازی بازسازی می‌شوند.

انتشار این اطلاعات در فضای مجازی باعث شد تا سوالاتی پیرامون این عملیات‌ها در ذهن علاقه‌مندان ایجاد شود. یکی از این علاقه‌مندان در توئیتر رسمی آقای اسکوفیلد پرسید که آیا کاربران کنترل سربازان نازی را نیز برعهده خواهند گرفت یا خیر. آقای اسکوفیلد نیز در جواب اعلام کردند که تنها سربازان نیروهای متفقین شخصیت‌های قابل بازی خواهند بود.

 بازی Call of Duty: WWII در تاریخ سوم نوامبر (دوازدهم آبان ماه) برای پلتفرم‌های پلی استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.

منبع: دنیای بازی

پاسخ دهید