جدول فروش هفتگی بریتانیا

0

در گزارش جدول پرفروش‌ترین بازی‌های هفته چهارم ماه ژانویه سال ۲۰۱۸ میلادی بریتانیا – بیست‌ودوم تا بیست‌و‌نهم – شاهد شروع پرقدرت بازی «شکارچی هیولا: جهان» هستیم. 

در گزارش هفته‌ی گذشته اشاره کردیم که بازی «ندای وظیفه: جنگ جهانی دوم» به یک قدمی رکورد مجموعه ندای وظیفه رسیده و فقط یک به یک هفته‌ی دیگر برای صدرنشینی احتیاج دارد تا به بازی «ندای وظیفه: بلک اپس ۳» و رکورد یازده هفته صدرنشینی آن برسد.  حال در جدیدترین اخبار بازی و در گزارش این هفته شاهد صدرنشینی پرقدرت بازی تازه انتشار یافته «شکارچی هیولا: جهان» در بریتانیا هستیم. طبق اطلاعات منتشر شده توسط وبسایت چارت ترک؛ بازی «شکارچی هیولا: جهان» ساخته شرکت کپ‌کام بیشترین فروش هفته اول را نسبت به تمامی نسخه‌های قبلی «شکارچی هیولا» در اختیار دارد.

در کنار عنوان «شکارچی هیولا: جهان» ، دیگر بازی تازه انتشار یافته این هفته، Dragon Ball FighterZ نیز در رتبه دوم جدول فروش بریتانیا کار خود را آغاز کرد. این بازی نیز توانست رکورد هفته اول مجموعه را از حیث رتبه‌بندی در اختیار خود قرار دهد. تا پیش از این رکورد در اختیار بازی Dragon Ball Xenoverse بود که در سال ۲۰۱۵ میلادی کار خود را با رتبه سوم جدول بریتانیا آغاز کرد. دو بازی دیگر نیز به نام‌های «بستری»، به صورت انحصاری برای هدست واقعیت مجازی پلی‌استیشن و «پوکمون کریستال»، برای نینتندو ۳DS، این هفته به تازگی منتشر شدند که به ترتیب در رتبه‌های دهم و دوازدهم قرار گرفتند.

بازی‌های «ندای وظیفه جنگ جهانی دوم»، محصول استودیو اسلج‌همر گیمز  و شرکت اکتیویژن  و «فیفا ۱۸»، محصول شرکت الکترونیک‌آرتس، به ترتیب در رتبه‌های سوم و چهارم جدول پرفروش‌ترین هفتگی بریتانیا قرار گرفتند. عنوان محبوب استودیو راک‌استار گیمز یعنی Grand Theft Auto V نیز در رتبه پنجم جدول قرار گرفت.

لیست کامل پرفروش‌ترین عناوین هفته بریتانیا:

  1. Monster Hunter World
  2. Dragon Ball FighterZ
  3. Call of Duty: WWII
  4. FIFA 18
  5. Grand Theft Auto V
  6. Mario Kart 8 Deluxe
  7. The Legend of Zelda: Breath of the Wild
  8. PlayerUnknown’s Battlegrounds
  9. Rocket League: Collectors Edition
  10. The Inpatient

منبع: دنیای بازی

پاسخ دهید