جدول فروش هفتگی بازی ها در بریتانیا

0

در گزارش جدول پرفروش‌ترین عناوین هفته دوم سال ۲۰۱۸ میلادی (هفتم تا سیزدهم ژانویه) در منطقه بریتانیا شاهد بازشگت بازی «جی تی ای ۵» پس از مدت‌ها به صدر هستیم.

در گزارش هفته‌ی پیش اشاره کردیم که بازی «ندای وظیفه: جنگ جهانی دوم» پس از نه هفته صدرنشینی متوالی سرانجام تسلیم بازی «فیفا ۱۸» شد و نتوانست با رکورد مجموعه «ندای وظیفه» که با ده هفته‌ی متوالی در اختیار «ندای وظیفه: جنگاوری مدرن ۲» بود، برابری کند. حال در جدیدترین اخبار بازی و گزارش این هفته، شاهد صدرنشینی باورنکردنی بازی «جی تی ای ۵» پس از مدت‌های طولانی هستیم. طبق اطلاعات منتشر شده توسط وبسایت چارت ترک، عنوان محبوب استودیو راک‌استار گیمز آخرین‌بار در ماه جولای سال ۲۰۱۷ میلادی توانسته بود در صدر قرار گیرد. این بازی در مجموع ۱۴ بار در صدر جدول پرفروش‌های بریتانیا قرار گرفته و در حال نزدیک شدن به رکورد ۱۸ هفته می‌باشد که در اختیار بازی  «چه کسی می خواهد یک میلیونر باشد» محصول شرکت اسکوئر انیکس است. بازی «جی تی ای ۵» در سال ۲۰۱۳ منتشر شد و در طی این پنج سال هیچ‌وقت از بین ۴۰ بازی پرفروش بریتانیا خارج نشده است.

بازی «ندای وظیفه: جنگ جهانی دوم» محصول استودیو «اسلج‌همر گیمز» و شرکت «اکتیویژن»  مثل هفته‌ی پیش در رتبه دوم قرار گرفت. بازی «فیفا ۱۸» اما نسبت به رتبه یک هفته‌ی پیش، دو پله سقوط کرده و در رتبه سوم قرار گرفت. آخرین بازی منتشر شده از مجموعه اساسینز کرید توسط شرکت یوبی‌سافت، بازی «کیش آدمکش ریشه ها» نیز برای چهارمین هفته متوالی، رتبه چهارم جدول را از آن خود کرد. بازی «ماریو کارت ۸ دلوکس» نیز پس از یک هفته دوری، دوباره به میان ده بازی پرفروش بریتانیا بازگشته و در رتبه‌‌ی پنجم جدول قرار گرفت.

بازی PlayersUnknowns Battlegrounds  که در میان کنسول‌ها به صورت انحصاری برای ایکس‌باکس وان در دسترس است، هفته‌ی پنجم خود را در رتبه ششم گذراند و بالاتر از بازی «جنگ ستارگان جبهه نبرد ۲» رده هفتمی قرار گرفت.

لیست کامل پرفروش‌ترین عناوین هفته بریتانیا را در زیر مشاهده نمایید:

  1. Grand Theft Auto V
  2. Call of Duty: WWII
  3. FIFA 18
  4. Assassin’s Creed Origins
  5. Mario Kart 8 Deluxe
  6. PlayersUnknowns Battlegrounds
  7. Star Wars Battlefront II
  8. The Legend of Zelda: Breath of the Wild
  9. Forza Motorsport 7
  10. Super Mario Odyssey

منبع: دنیای بازی

پاسخ دهید