ترامپ «استفن کینگ» را بلاک کرد

0

«دونالد ترامپ» در صفحه توییترش، «استفن کینگ» نویسنده مشهور آمریکایی را بلاک کرد.

بلاک شدن توسط «دونالد ترامپ» کار چندانی ندارد؛ کافی است شما جوکی توهین‌آمیز یا Gif  خنده‌داری درباره او منتشر کنید. بلاک شدن توسط رئیس‌جمهور جدید آمریکا به نشان افتخاری برای کاربران توییتر تبدیل شده که یکی از مشهورترین آن‌ها «استفن کینگ» نویسنده رمان‌های معروفی چون «مسیر سبز» و «رستگاری در شائوشنک» است.

«کینگ» از منتقدان شدید «ترامپ» است که پیش‌تر اعلام کرده بود، بزرگترین ترسش، رئیس‌جمهور شدن «ترامپ» است.در این چند ماه با تویت هایش ترامپ را مورد انتقاد شدید قرار داده و در نتیجه از سوی رئیس جمهور بلاک شده است.

البته «جی.کی. رولینگ» نویسنده انگلیسی رمان‌های «هری پاتر» هم که از منتقدان فعال سیاست‌های «ترامپ» است، به کمکش آمده است.

روز گذشته «کینگ» توییت کرد: «ترامپ من را بلاک و از خواندن توییت‌هایش منع کرده. شاید مجبور شوم خودم را بکشم.»

او در توییتی درباره «ایوانکا ترامپ» نوشته بود: «اگر ایوانکا ترامپ هم مثل بعضی از ما در مزرعه روستایی بزرگ می‌شد، می‌فهمید که پدرش دقیقا دارد هرچه را کاشته شده درو می‌کند.»

اما بعد از بلاک شدن «کینگ»، «رولینگ» توییت کرد: «من هنوز دسترسی دارم. پست‌هایش را برایت دایرکت می‌کنم.»

نویسنده «برج تاریک» از جمله چهره‌هایی بود که به شدت مخالف روی کار آمدن «ترامپ» بود و بارها در توییت هایش به انتقاد از او پرداخته بود. «کینگ» قبل از انتخابات نوشته بود: «جدیدترین داستان ترسناک من: روزی روزگاری مردی بود به نام دونالد ترامپ که می‌خواست رئیس‌جمهور شود. بعضی از مردم هم می‌خواستند او در انتخابات پیروز شود.»

 

منبع: ایسنا

پاسخ دهید