تاریخ انتشار بازی «بقا در مریخ» مشخص شد

0

کمپانی پارادوکس اینتراکتیو تاریخ انتشار بازی شهرسازی «بقا در مریخ» را همراه با انتشار تریلر جدیدی از بازی اعلام کرد.

سال گذشته استودیو همیمونت گیمز که با مجموعه بازی‌های «تراپیکو» شناخته می‌شود به همراه کمپانی پارادوکس اینتراکتیو بازی «بقا در مریخ» را برای پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان و پی سی معرفی کردند که یک بازی مدیریت فضایی-استراتژی است. در کنفرانس خبری مایکروسافت در نمایشگاه گیمزکام ۲۰۱۷ تریلر جدیدی از این بازی شهرسازی منتشر شد و از آن زمان شاهد خبرهای جدیدی از بازی نبودیم اما حال و در تازه‌ترین اخبار بازی، تاریخ انتشار بازی بیست و چهارم اسفندماه (۱۵ مارس) اعلام شده است.

اگر درباره این بازی اطلاع ندارید باید بگوییم که بازیکنان در این بازی به ساخت و ساز در سیاره مریخ می‌پردازند و به دلیل اینکه منابع این سیاره به وفور یافت نمی‌شود و سطح مریخ به مانند سطح زمین امن نیست، این بازی حس‌و‌حال یک روند حالت بقا را به کاربران انتقال می‌دهد. در ابتدای بازی «بقا در مریخ» شرایط سختی را تجربه خواهید کرد؛ به طوری که هر یک از افراد شما نقشی اساسی در بازی ایفا خواهند کرد و حضور و زنده ماندن آن‌ها، حیاتی خواهد بود. به مرور که موفق به ساخت پایگاه شدید و توانستید کمی شرایط پایداری را ایجاد کنید، قادر به گسترش دادن پایگاه و تبدیل آن به یک شهر واقعی خواهید بود؛ حتی به مرور زمان، فرزندانی متولد خواهند شد و جمعیت شهر شما افزایش خواهد یافت.

علاوه بر اعلام تاریخ انتشار، کمپانی پارادوکش اینتراکتیو و استودیو همیمونت گیمز اعلام کردند که این بازی در زمان عرضه از رزولوشن ۴K در پلی استیشن ۴ پرو و ایکس باکس وان ایکس پشتیبانی خواهد کرد. همچنین همانند دیگر بازی‌های کمپانی پارادوکس، بازی «بقا در مریخ» نیز به طور کامل از مادها در پی‌سی پشتیبانی می‌کند، ولی متاسفانه به نظر نمی‌رسد که در نسخه‌های کنسولی شاهد پشتیبانی از مادها باشیم.

در پایان لازم به ذکر است که بازی با قیمت ۳۹.۹۹ دلار برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و پی‌سی منتشر خواهد شد. 

منبع: زومجی

پاسخ دهید