برگزاری همایش بازی تهران

0

نخستین دوره نمایشگاه و همایش بازی تهران (Tehran Game Convention) که با همکاری شرکت گیم کانکشن فرانسه صورت می گیرد، پانزدهم و شانزدهم تیرماه در مرکز همایش های بین المللی صدا و سیما برگزار می شود. در این رویداد، ۱۲۰ شرکت داخلی و خارجی، بازی ساز مستقل و رسانه های فعال در این حوزه، به نمایش آخرین توانمندی ها، پروژه ها و خدمات خود می پردازند. 

در این رویداد دو روزه هم چنین بیش از ۶۰ کنفرانس تخصصی در ۵ بخش اصلی، فنی، هنری، طراحی بازی، تولید و مدیریت و تجارت و بازاریابی برگزار می شود. سخنرانان این کنفرانس ها جزو افراد موفق و با تجربه بازی سازی در ایران و جهان هستند. سخنرانانی از شرکت هایی همچون Riot Games، Microsoft، Eidos، Zynga، Ubisoft و Insomniac در این مراسم حضور خواهند داشت. 

همچنین قرار است سه پنل تخصصی در بخش های توسعه بازار، برندسازی و فرصت های سرمایه گذاری در صنعت بازی های رایانه ای ایران برگزار شود. به این ترتیب فعالان بازی سازی ایرانی می توانند صحبت های مفید و مثمرثمری با همتایان خارجی خود داشته باشند. 

دیگر برنامه مهم این رویداد، برپایی ۶ کلاس تخصصی یک روزه است. در این کلاس ها که توسط مدرسان بین المللی برگزار می شود، موضوعات مهم و کاربردی حوزه های فنی، هنری، طراحی بازی، تولید و مدیریت و تجارت و بازاریابی به شرکت کنندگان آموزش داده می شود. 

برای حضور در این رویداد تا هفتم تیرماه فرصت ثبت نام دارید. علاقه مندان برای ثبت نام می توانند به آدرس fa.tehrangamecon.com/register مراجعه کنند. 

منبع: دنیای بازی

پاسخ دهید