انیمیشن «بچه رییس ۲» ساخته می شود

0

استودیوی دریم ورکس از ساخت اولین دنباله انیمیشن موفق بچه رییس خبر داده است. طبق اعلام این استودیو، بخش دوم این انیمیشن با بازگشت الک بالدوین به عنوان صداپیشه شخصیت محوری داستان فیلم اصلی، برای اکران در اواخر مارس ۲۰۲۱ آماده می‌شود.

بخش اول این انیمیشن اواخر مارس گذشته توسط استودیوی «فاکس قرن بیستم» روی پرده رفت. این در حالی است که به گزارش «ددلاین»، این‌بار استودیوی «یونیورسال» پخش دنباله جدید این کمدی فانتزی را به عهده گرفته است. انیمیشن ۱۲۵ میلیون دلاری «بچه رییس» بیش از ۴۷۶ میلیون دلار در باکس آفیس جهانی فروخته است و تا اینجا ششمین فیلم پرفروش گیشه ۲۰۱۷ به شمار می‌رود.

فیلم اصلی «بچه رییس» بر اساس مجموعه کتاب‌های کودک مارلا فریزی نویسنده و تصویرگر امریکایی ادبیات کودک ساخته شده است. علاوه بر بالدوین، چهره‌های سرشناسی همچون استیو بوشمی، جیمی کیمل، لیزا کودرو و توبی مگوایر صداپیشگی شخصیت‌های مختلف این انیمیشن ۹۸ دقیقه‌ای را به عهده داشته‌اند.

انیمیشن طنزآمیز «بچه رییس» به محض اکران در سینماهای امریکای شمالی توانست به طرز غافلگیرکننده‌ای رقبای سرسخت خود را جا بگذارد و با قرار گرفتن در صدر پرفروش‌های گیشه، به دو هفته صدرنشینی فیلم «دیو و دلبر» محصول دیزنی پایان دهد. این انیمیشن در بیش از ۳۷۰۰ سینما توانست ۴۹ میلیون دلار بفروشد.

همزمان، به عقیده برخی شخصیت اصلی این فیلم که کودکی با روحیه رئیس‌مآبانه است، شباهت انکارناپذیری به دونالد ترامپ دارد و این فیلم رییس جمهور امریکا را هجو کرده است.

آی سینما

پاسخ دهید