افشاء اطلاعات تازه در مورد قسمت جدید Assassin’s Creed

0

شماره جدید مجله گیم اینفورمر پیش از موعد لو رفته است. همین مساله باعث شده پیش از رونمایی رسمی در E3، اطلاعات تازه ای در مورد قسمت جدید سری «کیش یک آدمکش» آشکار شود. 

قسمت جدید «ریشه ها»  (Assassin’s Creed: Origins) نام دارد و داستان آن در مصر باستان رخ می دهد. بازی در دوران سلطنت کلئوپاترا رخ می دهد و منف و اسکندریه از جمله شهرهای مهم داخل بازی هستند. بازی در چهار نسخه استاندارد (۶۰ دلار)، پس دیلوکس (۷۰ دلار) و نسخه طلایی (۱۰۰ دلار) و استیل بوک طلایی (۱۱۰ دلار) عرضه خواهد شد. 

ساخت این بازی قبل از «کیش یک آدمکش: اتحاد» شروع شده و دارای هوش مصنوعی و سیستم مبارزاتی تازه ای است. نقشه کوچک که بر روی نوار وضعیت روی صفحه قرار داشت جای خود را به یک قطب نما داده است. دکمه مخصوص دویدن حذف شده است، سرعت شما بستگی به میزان جلو راندن آنالوگ دارد. قابلیت نیم خیز شدن بازخواهد گشت. «دید عقاب» هم چنان وجود دارد اما به جای دشمنان، اشیا را نشان می دهد. بازیکن می تواند کنترل عقابی به نام سنو را در دست بگیرد. امکان جستجو در زیر آب هم وجود دارد. نبردهای گلادیاتوری هم در این قسمت وجود خواهد داشت. 

این ها تنها بخشی از اطلاعات تازه ای هستند که در مورد بازی منتشر شده اند. در هر صورت به نظر می رسد «ریشه ها» با تغییرات گسترده ای همراه شده است. تاریخ انتشار این قسمت ۵ آبان (۲۷ اکتبر) در نظر گرفته شده است. 

منبع: دنیای بازی

پاسخ دهید