احتمالا قسمت بعدی «کیش آدمکش» در ژاپن باشد

0

طرح مفهومی لو رفته که به نسخه بعدی «کیش آدمکش» در دوران فئودال ژاپن اشاره می‌کند. طرفدارن سری محبوب «کیش آدمکش» در مورد سری بعدی این بازی در ژاپن سوالات زیادی می‌پرسند. آخرین نسخه از این عنوان محبوب در مصر باستان بوده و طبق تصویر لو رفته بر روی اینترنت به نظر می‌رسد که «کیش آدمکش» بعدی به دوران فئودال ژاپن مربوط می‌شود.

سرنخ‌های کشف شده از سری بعدی «کیش آدمکش» در پروفایل آقای جوآنی ژاکینن در سایت آرت استیشن وجود دارد (آقای ژاکینن سرپرست تیم هنری شرکت یوبی سافت است). این دومین سرنخ از بازی در فئودال ژاپن است که دو تصویر مفهومی توسط آقای ژاکینن در ماه نوامبر ۲۰۱۷ نشان داده شده است.

در یکی از تصاویر قاتلان سوار بر اسب به سمت قلعه‌ای می‌روند که بسیار شبیه به معابد ژاپن می‌باشد. همچنین اسب دارای علامت «کیش آدمکش» می‌باشد.

لازم به ذکر است که این یک حدس و گمان می‌باشد تا زمانی که یوبی‌ سافت آن را تائید کند. اما سرنخ‌ها نشان میدهد احتمال این که بازی بعدی در دوران فئودال ژاپن باشد بسیار قوی است.

علاوه بر این احتمال عرضه نسخه بازسازی شده عنوان «کیش آدمکش سرکش» برای کنسول‌های نسل هشتمی می‌باشد، این عنوان در سال ۴۲۰۱ برای کنسول‌های پلی استیشن ۳ ، ایکس باکس ۳۶۰ و رایانه‌های شخصی منتشر شده است.

 منبع: گیمفا

پاسخ دهید