آیا باید منتظر ورود پلی استیشن ۵ به بازار باشیم؟

0

دیمین تانگ، تحلیل گر شرکت مکواری کپیتال سکیوریتیز به تازگی پیش بینی کرده بود که سونی در سال ۲۰۱۸ کنسول تازه خود را عرضه می کند. 

با این حال، شان لیدن، مدیرعامل شرکت سونی آمریکا در مصاحبه ای که به تازگی انجام داده، اعلام کرده که برای عرضه پلی استیشن ۵، باید مدت بیش تری را منتظر بمانیم. لیدن است بود هنوز با عرضه پلی استیشن ۵ زمان زیادی باقی مانده است. این به این معنی است که ۲۰۱۸ برای معرفی این کنسول هنوز زود است. 

لیدن هم چنین به صحبت درباره شایعات مربوط به پلی استیشن ۴ پرو پرداخته بود. عده ای معقتدند قرار است بازی هایی فقط برای PS4 Pro منتشر شود. او در این باره می گوید:

«چنین چیزی هرگز اتفاق نمی افتد! با عرضه پلی استیشن ۴ پرو، ما برای اولین بار این چنین نوآوری را در چرخه حیاتی یک کنسول گنجانده ایم. پرو تنها قرار است مزایایی مثل رزلوشن ۴K و HMD را در اختیار بازیکنانی قرار دهد که می توانند و می خواهند از آن ها استفاده کنند. به این ها نرخ تصویر پایدارتر و فضای هارد دیسک بیش تر هم اضافه کنید. کاربران پلی استیشن ۴ به چنین مزیت هایی دسترسی ندارند. اما همچون همیشه، همه بازی های ما بر روی پلی استیشن ۴ کلاسیک هم عرضه می شوند، تنها نسخه پرو کمی اجرای بهتری دارد.»

منبع: Express

پاسخ دهید