«آناکارنینا» تهرانگردی می‌کند

0
کارگردان «آناکارنینا» اعلام کرد که قصد دارد از ابتدای سال ۹۷ این اثر نمایشی را در سالن های مناطق مختلف شهر تهران به صحنه ببرد.

آرش عباسی نویسنده و کارگردان نمایش «آناکارنینا» که در بخش مسابقه تئاتر ایران (الف) سی و ششمین جشنواره تئاتر فجر در چند بخش کاندیدای دریافت جایزه بود و جایزه بازیگری زن را دریافت کرد درباره برنامه ریزی خود برای اجرای مجدد این اثر نمایشی به خبرنگار مهر گفت: برنامه ای که برای اجرای نمایش «آناکارنینا» دارم خیلی گسترده است و قصد دارم از ابتدای سال ۹۷ تور تهرانگردی نمایش «آناکارنینا» را به صورت اجراهای محدود در سالن های مناطق مختلف پایتخت آغاز کنم.

وی اظهار کرد: نمایش «آناکارنینا» دارای دکوری پرتابل است و امکان اجرای آن در سالن های مختلف شهر تهران از جمله فرهنگسراها و هر سالنی که در مناطق دوردست شهر تهران وجود دارد، هست. برنامه ام این است که در سالن های وزارت ارشاد، شهرداری و سالن های خصوصی تئاتر به تعداد محدود ۲ اجرا در هر سالن، نمایش را به صحنه ببریم تا مخاطبان بیشتری در شهر تهران این کار را ببینند.

این نویسنده و کارگردان عرصه تئاتر افزود: این تور تهرانگردی نیازمند تبلیغات گسترده است ولی به خاطر جنس اجرا و جذابیتی که موضوع و داستان «آناکارنینا» دارد، مخاطبان ارتباط خوبی با آن می گیرند.

عباسی تأکید کرد: دوست ندارم نمایش «آناکارنینا» به این زودی بسته و فراموش شود زیرا حضور و موفقیت هایی که این نمایش در جشنواره تئاتر فجر داشت همه ما را به عنوان عوامل تولید و اجرای نمایش، ترغیب کرد که اجراهای «آناکارنینا» را ادامه دهیم.

وی درباره احتمال اجرای این اثر نمایشی در شهرهای دیگر ایران نیز یادآور شد: چند پیشنهاد اجرا از جمله اجرا در شهر تبریز را داریم که گفتگوهایی انجام داده ایم و به توافق هایی هم رسیده ام اما اجرا در شهرهای دیگر کار ساده ای نیست و برنامه ریزی دقیقی می خواهد. تا جایی که امکان دارد برای این چند پیشنهادی که داشته ایم اقدام می کنیم زیرا فکر می کنم مخاطبان شهرهای دیگر هم با این نمایش ارتباط برقرار خواهند کرد.

پاسخ دهید