آمار فروش پلی استیشن ۴ در سال ۲۰۱۷

0

 شرکت سونی اعلام کرد کنسول پلی استیشن ۴ در فصل تعطیلات سال ۲۰۱۷ (۲۹ آبان الی دوشنبه ۱۰ دی) ۵٫۹ میلیون واحد به فروش رسانده است. علاوه بر این، جزئیات مهم و کلیدی دیگری هم به اشتراک گذاشته شد که در ادامه می‌توانید خلاصه‌ای از آن‌ها را مشاهده کنید:

  • پلی استیشن ۴ در فصل تعطیلات ۲۰۱۷ بیش از ۵٫۹ میلیون واحد به فروش رسانده است.
  • پلی استیشن ۴ تا ۳۱ دسامبر سال ۲۰۱۷ (۱۰ دی) جمعا ۷۳٫۶ میلیون واحد به فروش رسانده است.
  • طی فصل تعطیلات ۲۰۱۷، بیش از ۵۵٫۹ میلیون بازی به‌صورت فیزیکی و دیجیتالی به فروش رفته که یعنی جمعا تا ۳۱ دسامبر ۶۴۵٫۰ میلیون بازی برای پلی استیشن ۴ به فروش رسیده است.
جان کدورا، رئیس و مدیر عامل سونی اینتراکتیو انترتینمنت در بیانیه‌ای رسمی راجع به این موضوع گفت:
 
«به لطف ادامه پشتیبانی طرفداران در سراسر جهان، با افتخار می‌خواهیم فروش قابل توجهی را در فصل تعطیلات اعلام کنیم. پلی استیشن نتورک  همچنان رشد چشمگیری را نشان می‌دهد و تعداد مشترکین پلی استیشن پلاس به بیش از ۳۱٫۵ میلیون واحد رسید. علاوه بر این، فروشگاه پلی استیشن ۴ رکورد بیشترین فروش بازی‌ها را در ماه دسامبر ۲۰۱۷ ثبت نمود.
 
من می‌خواهم از صمیم قلب از طرفداران و همکاران خودمان بابت کمک برای دست‌یابی به چنین مرحله شگفت‌انگیزی قدردانی کنم. ما تعهد می‌دهیم که بدون هیچ قید و شرطی تجربه‌های فوق‌العاده بیشتری برای طرفداران خود فراهم خواهیم نمود که شامل بازی‌های انحصاری و خدمات خلاقانه آنلاین می‌شود تا پلی استیشن ۴ به عنوان بهترین مکان برای بازی رشد کند.”
منبع: پردیس گیم

پاسخ دهید